Rakouský talent na hostování ve Viktorce. Po reprezentační přestávce se Jonas Auer připojí k týmu

7. 9. 2018   |   Martin Svoboda

Na půlroční hostování přichází na Žižkov další mladý kůň se stáje Slavie Praha. Osmnáctiletý Jonas Antonius Auer přišel do Edenu v roce 2017 z rakouského St. Pölten.

Šikovný záložník není žižkovským fanouškům, ale i hráčům, neznámý. V zimní přípravě letos v Edenu naskočil do zápasu s Viktorií do druhého poločasu a hned stihl dát po čtvrthodince gól a na další nahrát. Tak doufejme, že mu to půjde na Žižkově stejně dobře, jen do opačné brány. 

Auer je momentálně v kádru rakouské jedenadvacítky a čeká ho dnes v podvečer v Ritzingu kvalifikační zápas proti Arménii. Další duel ho odvelí v úterý na daleký Gibraltar, trenéru Mikolandovi se bude hlásit až na středečním tréninku. 

A jestli půjde hned do ostré konfrontace z FORTUNA:NÁRODNÍ LIGOU? "Uvidíme v jakém bude stavu po reprezentační přestávce. Je hodně mladý, předpokládám, že mu dáme nějaký čas na aklimatizaci," naznačuje první dny Rakušana ve Viktorce její trenér.

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital Finance