Sedmnáctka zatím stoprocentní, šestnáctka naopak opět bez bodu

31. 8. 2017 | Redakce

Zatímco sedmnáctce Viktorie Žižkov se na úvod sezony daří, šestnáctka se zatím proti o rok starším soupeřům nedokáže prosadit. Prohrála i podruhé, tentokrát nestačila na Cidlinu.

3. kolo ČLD U17 (2. hrané)

Viktoria Žižkov A – Aritma Praha 7:1 (4:0)

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „Utkání jsme měli celou dobu pod kontrolou a podali velmi dobrý výkon, převážně v prvním poločase. Druhý poločas už z naší strany nebyl herně tak kvalitní, nicméně brankových příležitostí jsme si vypracovali dostatek a jen nepřesnost v zakončení uchránila hosty od dalších obdržených branek.“

Branky: 10. Velička, 27. Zeman, 32. Gábor, 35. a 44. Chaloupka, 41. vlastní Šuchma, 59. Běla – 71. Vožický. Rozhodčí: Matoušek – Zíka, Kušta. ŽK: nikdo. Diváci: 38.

Žižkov: Pančev – Boček, Plucha, Herian, Velička – Pivoňka (53. Janda), Kadlec, Blažek (58. Slanina) – Gábor (41. Běla), Zeman, Chaloupka (53. Chroust).

V dalším kole hraje Viktoria Žižkov U17 v neděli 3. září na hřišti Táborska (17:15).

3. kolo ČDD U17 (2. hrané)

Viktoria Žižkov B – RMSK Cidlina 2:5 (2:3)

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „V prvním poločase se ještě hrálo vcelku vyrovnané utkání, nicméně v druhém poločase byla Cidlina lepším týmem a zaslouženě zvítězila. Zaostávali jsme ve všech herních činnostech, pohybu a soubojovém chování.“

Branky: 14. Janda, 29. Chroust – 2. Blažek, 8. a 45. Hruška, 16. Váňa, 52. Novák. Rozhodčí: Duchoň – Chustecki, Wimmer. ŽK: nikdo. Diváci: 50.

Žižkov: Vávra – Husenica (41. Langer), Hošek, Šmíd (41. Šemro), Popovič – Horváth (41. Študent), Běla, Chroust – Tůma (41. Suh Bokwang), Tříska, Janda.

V dalším kole hraje Viktoria Žižkov U16 v sobotu 2. září na hřišti MFK Trutnov (17:00).