Stále stejná písnička. Devatenáctka v Příbrami sahala po bodech, ale vinou špatné produktivity nemá žádný

20. 9. 2017 | Redakce

Pro první venkovní porážku v normální hrací době si starší dorost Viktorie Žižkov zajel do Příbrami. A byla pořádně hořká, favorit totiž vstřelil rozhodující gól až v 88. minutě.

6. kolo ČLD U19 (5. hrané)

1. FK Příbram – Viktoria Žižkov 2:1 (1:0)

Komentář trenéra Davida Oulehly: „V úvodu zápasu nám trvalo, než jsme se srovnali s rychlostí hry soupeře, který začal výborně. Postupně jsme hru srovnali a hrál se dobrý fotbal. Za stavu 0:0 jsme šli sami na bránu, ale situaci jsme nevyřešili. I soupeř měl nebezpečnou situaci. Ve 31. minutě jsme udělali chybu a inkasovali. Ve druhé půli naše hra byla ještě lepší a měli jsme dobré věci směrem nahoru, ale nejsme schopni to dotáhnout. Nakonec se nám podařilo vyrovnat a měli blízko bod. V závěru jsme ale udělali hloupou chybu a soupeř dal branku na 2:1. V nastavení jsme měli stoprocentní šanci, ale branku jsme nevstřelili. Máme několik šancí v zápase, ale naše produktivita je zatím velmi špatná. Musíme dál pracovat, Příbram byla zatím nejlepší tým v soutěži. Podali jsme velmi dobrý výkon, ale ztrátou koncentrace a slabé produktivity jsme nakonec bez bodů.“

Branky: 31. Sirotek, 88. Ptáček – 69. Krivosheev. Rozhodčí: Krejsa – Stehlík, Sandr. ŽK: nikdo. Diváci: 34.

Žižkov: Dlabola – Vohánka, Obermajer, Machač, Hrubý – Olšovský, Macháček – Chytra, Krivosheev, Studený (80. Kříž) – Lanc (54. Livora).

V dalším kole hraje Viktoria Žižkov U19 v neděli 24. září na svém hřišti (Lovosická) s Dynamem České Budějovice (10:00).

22. kolo, F:NL, ne 14. 4. 2024