Talentovaný útočník Mario Telnar novou posilou Viktorie

9. 2. 2017   |   FB

Viktoria hlásí po Ondřeji Švejdíkovi oficiálně druhou „zimní“ posilu: Mužstvo posílíl osmnáctiletý útočník Mario Telnar.

Mario Telnar se narodil 21. února 1998 (18 let) a během své kariéry působil v Hlučíně, Opavě, Baníku Ostrava a Slavii. Talentovaný útočník se blýskl během minulé sezony v dresu Ostravy, kdy nastřílel v celostátní lize dorostu 20 gólů v 36 zápasech a byl čtvrtým nejlepším střelcem soutěže (za Mustedanagičem, Matějkou a Pulkrabem).

Podzimní část letošní sezony strávil ve Slavii, v jejímž dresu odehrál 7 zápasů za dorost U19 a 3 zápasy za juniorský tým. V Juniorské lize Telnar odehrál dohromady pouze 44 minut, přesto se dokázal jednou střelecky prosadit.

Kromě toho je také reprezentantem – nastupoval ve výběrech do 16, 17 a 18 let. V reprezentaci do osmnácti let v minulém roce odehrál šest zápasů a třikrát rozvlnil soupeřovu síť.

Mario Telnar podepsal s Viktorií smlouvu s platností do 30. června 2020.

AmadetUhlsportPRERibbonPražská teplárenskáCTR GroupPražský fotbalový svazVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha