Třetí výhra 3:1 za sebou. Stoprocentní start vynesl devatenáctku na první místo. Poprvé uspěla i sedmnáctka

30. 8. 2018   |   RedakceFoto: Mládež

Po dvou soupeřích z Plzně si starší dorost Viktorie Žižkov poradil i s Benešovem, potřetí za sebou vyhrál 3:1. Stoprocentní start vynesl svěřence trenéra Marka Trvala do čela soutěže. Poprvé uspěla i sedmnáctka, která porazila stejného soupeře 2:1.

3. kolo ČLD U19

Viktoria Žižkov – SK Benešov 3:1 (2:1)

Komentář trenéra Marka Trvala: „Benešov se představil jako výborný soupeř. Měli jsme povedený nástup, vyšlo nám prvních dvacet minut, kdy jsme šli do vedení. Jenže Benešov pak převzal iniciativu a po naší ztrátě míče ve středu pole vyrovnal. Za stavu 2:1 pak ještě trefil po standardní situaci tyč, ale my jsme krátce nato dali třetí gól a už jsme zápas kontrolovali. Je pozitivní, že dáváme góly a vytváříme se šance.“

Branky: 9. Lanc, 40. Livora, 87. Rataj vlastní – 26. Baštýř. Rozhodčí: Nejedlý – Zelený, Popelka. ŽK: Dumský (BEN). Diváci: 60.

Žižkov: Beránek – Kaisler, Lanc, Pařízek, Hrubý – Studený, Hradil, Livora (84. Blažek) – Chytra (58. Minárčin), Tesař (70. Mbousa), Šimůnek (80. Vácha).

Příští zápas: MAS Táborsko – Viktoria Žižkov (neděle 2. září | 12:00 | Soukeník)

ČLD U17 – 3. kolo

Viktoria Žižkov – SK Benešov 2:1 (1:1)

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „Po dvou nezdarech jsme již potřebovali bodovat a to se nám povedlo. V utkání bylo mnoho jednoduchých ztrát a neproměněných brankových příležitosti. Naše hra byla jako na houpačce. V některých momentech dobrá a pak zase špatná. Přesto musíme kluky pochválit, protože snaha uspět byla velká.“

Branky: 2. Plucha, 50. Tichý – 20. Bílek. Rozhodčí: Nejedlý – Zelený, Popelka. ŽK: Poustecký (ŽIŽ). Diváci: 30.

Žižkov: D. Pešek – Barabáš (86. Trávníček), Velička, Lacko, Poustecký – Kadlec, Pudil, Tichý – Tůma (64. Schovanec), L. Pešek (80. Černý), Plucha.

Příští zápas: MAS Táborsko – Viktoria Žižkov (neděle 2. září | 14:15 | Soukeník)

FORTUNAVýchodočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinanceSEATAuto Jarov