U16 zakončila úspěšnou podzimní sezonu povedeným zápasem v Drážďanech

11. 12. 2018   |   RedakceFoto: Mládež

V uplynulém víkendu zavítal tým Viktorie Žižkov U16 pod vedením trenérů Viktora Pařízka a Jana Klímy do saské metropole Drážďan, aby zde změřil své síly s vrstevníky z místního Dynama. Přátelské utkání se odehrálo v tréninkovém centru v Drážďanech.

Hodnocení trenéra Viktora Pařízka: "Zatímco většina Čechů mířila v sobotu do Drážďan za nákupy, naším cílem byla fotbalová akademie SG Dynama Dresden. Přivítal nás velmi rozsáhlý sportovní areál s kvalitním zázemím. Samotný zápas nám ukázal velkou sílu soupeře, kde nechyběla technika, rychlost a především typická německá agresivita. Naši kluci však v žádném ze zmíněných prvků nezaostávali a odehráli jsme tam velice kvalitní utkání. Konečný výsledek 2:2 jsme vyhodnotili jako úspěch celého týmu, i když především ve druhém poločase jsme byli k vítězství o něco blíže než soupeř. Po skončeném utkání náš výkon pochválil i trenér soupeře, čehož si velmi ceníme. Následně na kluky čekala odměna v podobě nedělní návštěvy aquaparku Tropical Island, kde si to všichni moc užili a ukončili jsme tak podzimní sezonu. Kluky musíme pochválit za dobrý týmový výkon a perfektní reprezentaci klubu na hřišti i mimo něj."

Fotogalerie

SG Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden
UhlsportRadio SpinRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital FinancePencoGemerkaSEAT