V sobotu vyzveme účastníka Evropské ligy Astanu

1. 12. 2017   |   fkvz.cz

Viktoria se v posledním utkání roku 2017 představí svým fanouškům na domácí půdě a bude mít speciálního soupeře – kazašský celek FC Astana, který hraje Evrooskou ligu.

Astana před necelým měsícem získala mistrovský titul v kazašské lize, když o něm rozhodla v posledním utkání sezony (tamní liga se hraje systémem jaro – podzim). Ten nejdůležitější zápas sezony však Astana odehraje proti pražské Slavii, s níž bude ve čtvrtek bojovat o postup do jarní fáze Evropské ligy.

Kazašský celek tak neponechává nic náhodě, do Prahy dorazil na delší dobu a bude se připravovat v místních podmínkách. Součástí toho se stal i přátelský duel s Viktorií, který se odehraje v sobotu 2. prosince od 13:00 hodin. Jednotné vstupné na utkání je 100 Kč, držitelé permanentek z podzimní části FNL mají vstup zdarma.

S Astanou by měl do Prahy přicesovat i Aleksandr Mokin, náhradní brankář, který byl v minulosti součástí kádru mužstva Ženis Astana. Tento kazašský celek se v roce 2003 utkal s Viktorií v Poháru UEFA a Mokin oba zápasy proseděl na lavičce náhradníků.


Zápas proti FC Astana se odehraje v sobotu 2. prosince od 13:00 na hlavním stadionu v Seifertově ulici.

AmadetUhlsportPRERibbonMAXITIPPražská teplárenskáPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha