V souboji dvou Davidů nechce být Viktorka po zápase Goliášem. Do Varnsdorfu jede potvrdit kvalitu.

25. 11. 2020 | Wear

David Vavruška a David Oulehla. Žižkovský navrátilec a exViktorián. Viktorka vyráží na sever Čech potvrdit znovunalezenou formu a fanoušci věří, že po zápase bude spokojenější hostující kouč.

Varnsdorf v posledních týdnech nezažíval zrovna příznivé období, když pět kol marně čekal na výhru a bral jen tři body z patnácti možných. Zlom přišel o víkendu a to doslova tři minuty po dvanácté, resp. devadesáté, kdy Pavlo Rudnytskyy ve třetí minutě nastavení trefil vítězství na hřišti Táboska (2:1). Povzbuzení domácí se tak dnes budou snažit zlomit nepříznivou aktuální vzájemnou bilanci, která hovoří jednoznačně pro Viktorku. Žižkov ovládl všechna tři poslední mistrovská utkání a Varnsdorf v nich navíc udržel na nule co se obdržených gólů týká. Skore 9:0 hovoří také výmluvně. O motivaci mají tudíž svěřenci trenéra Oulehly postaráno, ale to samé se dá říci i o Viktoriánech. Tým po dvou ztrátách zabral, brněnskou Líšeň přehrál 3:1 a nový kouč Vavruška mohl být spokojený i s herním projevem. Viktorka by ráda navázala na jarní zápas, ve kterém v Kotlině dominovala a domácím nasázela čtyři branky. Z tehdejších střelců zůstal v kádru pouze kanonýr Diviš, ale nedělní utkání na Proseku ukázalo, že góly jsme střílet nezapoměli.

Zápas na městském stadionu má výkop ve 13:30 a jako hlavní jej bude řídit sudí Hocek.

Viktorka zajistila pro své fanoušky přímý přenos, odkaz najdete krátce před utkáním zde na webu.