V souboji o osmifinále MOL Cupu vyzve Viktorka ligový Liberec

10. 2. 2021   |   Wear

Třetí kolo poháru jakoby bylo zakleté. Původní podzimní termín nejprve zhatil covid, únorovou náhradní variantu pak nebývalé přívaly sněhu. Do třetice už snad vše klapne a souboj 3. kola proběhne tento čtvrtek.

       Zatímco Liberec svoji pouť MOL Cupem tímto zápasem začíná, Viktorka si musela k bitvě se Severočechy proklestit cestu přes dva soupeře  (v úvodním kole si poradila s Berounem 4:0, ve druhém kontumačně s Kolínem 3:0). Slovan patří mezi naše pravidelné protivníky v přípravných zápasech, ve kterých mívá v posledních letech navrch (4:3, 4:1), ale na vzájemný pohárový match vzpomínají radostněji Viktoriáni. Před osmi lety jsme dokázali přes Liberec postoupit do čtvrtfinále (3:2 na pen.) a jedním z úspěšných penaltových exekutorů byl i jediný pamětník zápasu Igor Súkenník.

       Utkání se odehraje na hřišti s umělým povrchem v areálu TJ Sokol Doubí, výkop je stanoven na 14:00 a řídit jej bude sudí Ondřej Pechanec s asistenty Danem Vodrážkou a Lukášem Slavíčkem. Delegátem LFA je Miroslav Liba, technickým delegátem Jiří Neuberg.

      Pořadatelský klub chystá z utkání stream, odkaz přineseme během zítřka.

MŠMTMoltenSmarteoASTONPražský fotbalový svazPrahaSECOTruhlář a spol.EkotermexAli21RMFiPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Východočeská EnergiePlan B InvestmentStar Capital Finance