Ve 14:00 bude zahájen online prodej na zápas proti Vlašimi. Pojďme znovu povolenou kapacitu vyprodat!

30. 6. 2020   |   Wear

Při posledním utkání nezbyla na pokladně jediná vstupenka. V základní části letošní sezony mají fanoušci možnost vidět Viktorku v domácím prostředí už jen dvakrát.

Na utkání smí klub opět prodávat vstupenky do každé druhé řady a pouze ob jednu sedačku. Online prodej bude zahájen dnes ve 14:00 a ukončen bude ve 14:30 v den zápasu. Vstupenky zakoupíte ZDE . Další odkaz najdete na klubovém webu v sekci "A-tým, zápasy". Zbylé vstupenky budou případně k dispozici na pokladně před zápasem. K dispozici bude opět hlavní krytá tribuna (severní) a montovaná tribuna za brankou (východní). Nadále platí opatření o oddělených sektorech, obě tribuny tak budou mít k dispozici vlastní vstup, občerstvení a toalety.

Na utkání budou mít standardně zajištěn vstup i držitelé permanentek a čestných a VIP vstupenek.

V omezeném režimu neplatí akce volného vstupu pro osoby mladší 12ti let s doprovodem, každá osoba musí mít vlastní vstupenku.

Nadále platí přísná hygienická a zdravotní pravidla. Při sledování zápasu dodržení rozestupů ob sedačku, při pohybu po stadionu nošení roušek, stejně tak na tribunách při nedodržení rozestupu alespoň 1.5 metru. Na toaletách a u občerstvení dodržovat hygienická pravidla, používat desinfekci.

Děkujeme vám, že tato nařízení a pravidla respektujete.

MŠMTMoltenASTONSECOTruhlář a spol.Ali21Pražský fotbalový svazPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Praha