Ve středu pohárové utkání v Brozanech

8. 8. 2017   |   fkvz.cz

Viktoria se ve středu v rámci 2. kola MOL Cupu představí na hřišti třetiligových Brozan.

Mužstvo Davida Vavrušky naposledy remizovalo na domácí půdě s Varnsdorfem bez branek. „Naše hra nevypadala v prvním poločase dobře, a proto jsme zasáhli do sestavy. Ve druhé půli to bylo o poznání lepší, ale fotbal je o gólech a ty jsme nevstřelili. Je to škoda, musíme pracovat dál,“ hodnotil duel trenér David Vavruška.

Viktorku ve středu čeká už čtvrtý zápas v nové sezoně – po remízách s Českými Budějovicemi a Varnsdorfem a výhře v poháru v Mariánskách Lázních se představí na hřišti třetiligových Brozen.

ČFL, divize a zase zpět do ČFL

Žižkov má s Brozany nedávnou zkušenost. V sezoně 2015/16 se s nimi potkal v České fotbalové lize, kde je dvakrát dokázal porazit – v obou případech 3:1. V současném kádru Viktorie je už jen pět fotbalistů, kteří do tehdejších zápasů zasáhli, konkrétně Šandera, Volek, Hurka, Podrazký a Pavlata.

Brozany však na sezonu 2015/16 nevzpomínají v dobrém, neboť z ČFL sestoupily do divize. V té ale vydržely jen rok, protože v minulé sezoně dokázaly postoupit a nyní je tedy čekají třetiligové boje. Do nového ročníku ČFL vstoupí 13. srpna utkáním v Benátkách nad Jizerou.

V 1. kole MOL Cupu Brozany vyřadily divizní Hrobce po těsné výhře 3:2. Střelecky se dvakrát prosadil Chukwuma a jeden gól přidal Benda. Právě na tyto dva útočníky si Viktoria bude muset dát pozor, neboť v minulé sezoně vstřelili dohromady 28 gólů.

Oficiality

Datum a čas: středa 9.8.2017, 17:00
Stadion: Brozany nad Ohří
Rozhodčí: Vojtěch Severýn – Vít Melichar, Dan Vodrážka

AmadetUhlsportPRERibbonMAXITIPPražská teplárenskáPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha