Viki cup 2017

23. 6. 2017   |   Jiří Brejcha

​V neděli 18. 6. 2017 proběhl turnaj minipřípravek. Klání bylo určeno zejména pro hráče posledního ročníku školičky, ročníku 2010.

Setkala se pětice týmů, které příští rok změří síly již v soutěži PFS SuperElite přípravek - U8. Vedle našich hráčů to byla Bohemians 1905, Slavia, Tempo a Sparta (ta ale nakonec přivezla hráče ročníku 2011). Turnaj se hrál vždy současně na dvou hřištích 4+1 s hrací dobou 1x15 minut. "Výsledky se nezaznamenávali, protože hlavní smyslem setkání byla hra a radost z ní, což si myslím, že se povedlo" říká Jan Vlk, hlavní trenér naší školičky.

"Poděkování si zaslouží realizační tým toho mužstva, který se podílel na přípravě a realizaci turnaje, který byl povedenou ukázkou fotbalu minipřípravek. Myslím, že jsme dnes viděli velkou řadu pěkných fotbalových kousků v podání více než šesti desítek hráčů a to je dobře." doplňuje Jiří Brejcha, šéftrenér úseku přípravek.

Fotogalerie

AmadetUhlsportPRERibbonMAXITIPPražská teplárenskáPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha