Viktoria bude hostit účastníka Evropské ligy

15. 11. 2017   |   fkvz.cz

Utkání ve Varnsdorfu (neděle 26. listopadu) nebude pro Viktorii tím posledním v roce 2017. V prosinci totiž na domácím hřišti v Seifertově ulici přivítá kazašský celek FC Astana.

FC Astana je jedním z účastníků letošního ročníku Evropské ligy a mimo jiné také skupinovým soupeřem pražské Slavie. Právě před duelem se sešívanými (čtvrtek 7. prosince) se kazašský celek představí proti Viktorii. Tento přátelský duel je naplánován na sobotu 2. prosince od 13:00 hodin (Seifertova ulice).

Představení FC Astana

Celek z Kazachstánu byl založen teprve v roce 2009 sloučením klubů FK Alma-Ata a FC Megasport a během své osmileté historie vyhrál třikrát domácí ligu, třikrát domácí pohár a dvakrát superpohár. V sezoně 2015/16 hrál základní skupinu Ligy mistrů a v posledních dvou sezonách (včetně té aktuální) hraje Evropskou ligu.

AmadetUhlsportPRERibbonMAXITIPPražská teplárenskáPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha