Viktorka nabídne svým fanouškům tři možnosti jak sledovat sobotní zápas!

28. 5. 2020   |   Wear

Klub si velmi váží podpory svých fanoušků a proto se rozhodl zprostředkovat jim možnost shlédnout zápas proti MFK Chrudim. A ty možnosti vám nabídneme hned tři!

  • Na Náměstí Radost, přímo u stadionu, budete moci sledovat utkání na velkoplošné obrazovce. K dispozici bude občerstvení. Na akci bude dohlížet security a proběhne za přísných bezpečnostních a hygienických podmínek (rozestupy, nošení roušek, desinfekce atd.).
  • Pro fanoušky také otevřeme terasu na střeše Domu Radost. Odtud budou mít návštěvníci nádherný výhled na stadion a také zde se budete moci občerstvit. I na terase, kde je umístěna kavárna, budou platit přísná pravidla odpovídající současné situaci. Na terasu se dostanete hlavním vstupem Domu Radost a následně výtahem do 11 patra.
  • Pro ty z vás, kteří nevyrazí fandit do parku, ani na terasu, jsme nachystali přímý přenos, který můžete shlédnout zde na klubovém webu. Přenos vám přineseme ve spolupráci s Žižkov TV a doprovodí jej živý komentář Martina Mudra.

      Všechny fanoušky Viktorky, kteří se rozhodnou využít jednu ze dvou prvních možností, žádáme o dodržování všech pravidel a dbání pokynů pracovníků bezpečnostní agentury. Dokažme, že Viktorka má kultivované fanoušky! Svojí disciplinovaností nám umožníte zprostředkovat vám v podobné formě i následující zápasy.

Děkujeme vám. Děti moje, hrrr na ně!

UhlsportRibbonVHZ-DISFORTUNAAgroEfektASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Fraposportfotbal.czMitrengaTruhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinancePencoGemerkaSEATAuto Jarov