Viktorka podepsala ugandského reprezentanta Mulemeho

19. 2. 2019   |   LKFoto: Lukáš Brhlík

Novým hráčem Viktorky se stal ugandský levý krajní obránce Isaac Muleme, který má zkušenosti z 1. egyptské ligy i reprezentace Ugandy. S Viktorkou podepsal smlouvu do 30.6.2021.

Šestadvacetiletý Isaac Muleme začínal s fotbalem v rodném městě Kampale. Přes působení v ugandských klubech SCV Kampala, Victoria University Sport Club a Kampala CC, přestoupil v roce 2018 do egyptského prvoligového týmu Alassiouty FC (který se po změně majitele přejmenoval na Pyramids FC, pozn. red.). Minulý rok hrál za jiný egyptský prvoligový tým a to Harras El Hodoud, odkud přichází jako volný hráč. Včetně 21 prvoligových zápasů v egyptské lize odehrál 8 reprezentačních utkání za Ugandu. 

UhlsportRadio SpinRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital FinancePencoGemerka