Vypusťte psy, čekání je u konce! Vyhladovělí žižkovští vlčáci vyzvou tým Jiřího Jarošíka

6. 11. 2020   |   Wear

Dlouhých 40 dnů čekají fanoušci i hráči Viktorky na soutěžní zápas. Zítra se konečně dočkají. Po týdnech plných tréninků vyběhnou svěřenci koučů Haška a Sochora k utkání F:NL, ve kterém je v rámci sedmého kola čeká tým FK Ústí nad Labem.

       Trénink. Jiné slovo byste v poslední době v týdenním plánu Viktorky hledali marně. Až v řádku s datem 07.11.2020 se objevuje změna, která zvýší tep každému hráči i členům realizáku. Slovo poskládané z pěti písmenek. ZÁPAS. Už je to tak dlouho, že vám raději osvěžíme paměť. Viktorka je na druhém místě tabulky, dva body za hradeckými Votroky, ale s odloženým zápasem k dobru, v posledním kole jsme uspěli na hřišti nováčka z Blanska a Jarda Diviš vévodí s náskokem tabulce střelců celé F:NL. Toliko minulost, pojďme k tomu, co nás čeká. Arma nebude na úvod rozhodně snadné sousto. Tým bývalého legionáře Jiřího Jarošíka vstoupil do sezony velmi solidně a usadil se na čtvré příčce. Na podzim bodoval v pěti utkáních, jedinou prohru si přivezl z Vlašimi. Od tohoto klopýtnutí však Severočeši šlapou a formu potvrdili vítězstvím v posledním zápase na Strahově proti Vyšehradu (3:1). Poslednímu bodovému importu z Ústí už začínají pomalu rašit vousy, Viktorka uspěla na Městském stadionu naposledy před třema lety. Poté přišly dvě porážky (1:4, 0:1), ta druhá v závěru minulého ročníku, kdy vzájemný souboj rozhodla branka Chodory. A pravděpodobnost, že i zítra se bude radovat pouze jeden tým, je opravdu vysoká. V posledních dvanácti soubojích se Žižkov rozešel s Ústím smírně pouze jedinkrát. V sobotním zápase nás čeká i několik premiér. Ústí povede proti Viktorce poprvé trenér Jiří Jarošík, na druhou stranu barikády se postavil, dnes už Viktorián, Dan Richter a první minuty v bíločerveném dresu vyhlíží i čerstvá posila Elvis Sukisa Mashike.

Sobotní utkání na Městském stadionu má výkop ve 14:00 a jako hlavní jej bude řídit sudí Jan Petřík. Asistovat mu budou Jaroslav Poživil s Lukášem Matouškem.

MŠMTMoltenASTONSECOTruhlář a spol.Ali21Pražský fotbalový svazPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Praha