Z města do Dobrého Pole

11. 6. 2018   |   #fkvzpripravkyFoto: #fkvzpripravky

Druhý víkend v červnu přípravková družstva vyrazila na turnaj do Dobrého Pole.

Dvě výpravy, dva týmy 2010 a 2011 se vydaly ke Kolínu na druhý ročník Dobropolského poháru, aby tam změřily síly s místními přípravkami.

Tento turnaj se pro některé nemusel povést výsledkově, výkonnostně však bylo vidět, že naši nejmenší dokázali přehrát dokonce kluky a holky o dva roky starší. Ročníky 2010, pro které to byla druhá účast na tomto turnaji, svými výkony vybojovaly pomyslné místo na bedně, a to ziskem třetího místa. Pro naše nejmladší ročníky 2011 to byl další křest ohněm, s touto výzvou se kluci dokázali poprat v podobě fotbalových dovedností, kliček a fint i proti starším hráčům. Pořadatel připravil příjemné zázemí v podobě občerstvení.

Jak hodnotí turnaj trenér kategorie 2011?

"Mám radost především z bojovnosti a urputnosti s jakou do toho naši kluci šli. Zkusit si kličku na hráče, kteří jsou o dvě hlavy větší, to už přece jen něco znamená. Tento turnaj také ukázal, jak správně technicky kluky s míčem vedeme. Turnaj byl pro nás přínosem a rádi se zúčastníme dalšího ročníku.

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineNovobalHotel Čechie PrahaBesancon & Company