Žižkovi zbrojíři měli tři dny na opravu vychýlených mušek. Zdali odvedli dobrou práci, ukáže match ve Vlašimi

1. 12. 2020   |   Wear

Karavana s názvem F:NL má před sebou poslední dvě letošní zastávky. Před sobotní derniérou, ve které přivítá na Proseku Jihlavu, zajíždí Viktorka ve středu do středočeské Vlašimi.

         Svěřenci kouče Vavrušky pocestují na hřiště sedmého týmu tabulky s jasným cílem přidat ke kvalitní hře, kterou se v posledních zápasech prezentují, i gólovou nadstavbu. Právě nulová produktivita stála za nedávným klopýtnutím, při kterém Žižkováci přenechali v pražském derby všechny body Dukle. A že podobný výpadek v žádném pŕípadě nehodlají hráči připustit podruhé za sebou bylo poznat hned na nejbližších trénincích, pŕi kterých na Seifertce doslova hořela tráva. Do Vlašimi ale nejedeme pouze potvrdit příslušnost Viktorky ke špičce druholigové tabulky, ale také poupravit bilanci posledních vzájemných zápasů. Loni už pomalu otevírali kustodi kufr dodávky, aby do ní naložili všechny tři body, ale Viktorce nakonec vedení, které jí trefil Jakub Urbanec, proteklo v posledních devíti minutách doslova mezi prsty (1:2). Na jaře pak soupeř svou výhru zopakoval i na našem trávníku a upravil stav posledních osmi mistrovských zápasů na 2:6 z pohledu Viktoriánů. Tým kouče Šmejkala spoléhá v posledních týdnech na střelecké schopnosti Marka Červenky, který před sedmi lety oblékal také náš bíločervený dres, v brance pak dostává aktuálně před dalším exžižkovákem Josefem Řehákem přednost Belgičan Vliegen.

        Zápas 11. kola F:NL má na stadionu na Kollárově ulici výkop ve 13:30 a jako hlavní jej bude řídit sudí Petr Dorušák. Na čarách mu budou asistovat Jakub Hrabovský a Simon Vejtasa.

MŠMTMoltenSmarteoASTONPražský fotbalový svazPrahaSECOTruhlář a spol.EkotermexAli21RMFiPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Východočeská EnergiePlan B InvestmentStar Capital Finance