Viktorka končí v poháru v prvním kole. Omlazená sestava padla ve Varech po penaltách

13. 8. 2025 | Wear

Sirotník, Divíšek, Klusák, Nový, Jirásek, Prošek, Batioja, Reiter, Toula. Tuto devítku plus doléčujícího se Kúdelu nechal kouč Tichai v Praze a o postup do druhého kola MOL Cupu se vyrazila do západočeských lázních rvát značně omlazená sestava.

1. kolo, Pohár , st 13. 8. 2025, 17:00
logo

FC Slavia Karlovy Vary

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

2:1p (0:1)
logo

Branky: 90+2. Vyleta - 32. Biegon. Rozhodující penalta Vylta.

ŽK: Antonov, Horník - Melichar

Rozhodčí: Wulkan - Hrabovský, Makovec

Diváci: 750

FC Slavia Karlovy Vary:

Novotný - Antonov (84. Černý), Pěkný (C), Dubovenko (75. Maňák), Vyleta, Štípek, De Albuquerque, Geňo, Horník, Sousa (84. Shulika), Podivín (63. Rebrysh)

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:

Jovanoski - Janovský, Petrák (C), Fišl, Chukwuebuka (20. Melichar) - Hönig, Obal (74. Ondrášek) - Gembický, Brandner, Strnad - Biegon

Reportáž

Sedmdesát minut odehrál mladík Melichar z béčka, o čtyři více pak šestnáctiletý talent Obal. Na lavičku se posadilo další mládí z B týmu - Votava, Záboj a Kejval. Viktoriáni i v této netradiční sestavě diktovali po celý zápas tempo, trefili dvakrát tyč a jednou břevno a vypracovali si několik gólových šancí. Bohužel, zůstalo jen u trefy Biegona ze 32. minuty, kterého vyslal na zteč přesnou kolmicí Brandtner. Domácí si nechali první a jedinou šanci na druhou minutu nastavení a Vyleta poslal přesnou hlavičkou zápas do penalt. V rozstřelu se pak rozhodujícím pokutovým kopem pasoval na dnešního krále Karlových Varů a posunul Slavii do druhého kola.

logo logo
23. kolo, Ch:NL, st 15. 4. 2026

FC Zbrojovka Brno

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

1:0
logo logo
24. kolo, Ch:NL, ne 19. 4. 2026

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

FC Baník Ostrava B

10:15
11. 4. 2026

Na Žižkov přiveze svou družinu exviktorián Marek Nikl. Viktorka chce protáhnout úspěšnou sérii

9. 4. 2026

Před námi je víkend nabitý třemi viktoriánskými šlágry

5. 4. 2026

Necid ořezal Viktorce bodový import z Radotína

2. 4. 2026

Jsou tu Velikonoce! Viktorka jede hodovat do Radotína