Na hřišti soupeře opět bez bodů. Devatenáctka v derby těsně podlehla Meteoru

1. 11. 2016 | Redakce

Starší dorost Viktorie Žižkov na první bodový zisk ze hřiště soupeře v této sezoně stále čeká. Neuspěl ani na půdě Meteoru, kde přitom vedl. V pražských derby tak devatenáctka na podzim porazila pouze Motorlet.

12. kolo, Česká liga dorostu, pá 28. 10. 2016, 10:15

FK Meteor Praha

2:1 (0:0)

Branky: 74. Láf, 83. Přibyl - 46. Klán. Rozhodčí: Hurych- Gunitš, Multerer. ŽK: Brožek. Diváci: 77.

FK Meteor Praha:
Brožek - Bíba, Adenubi, Juraš, Kadlec (65. Mareš), Vydra (34. Pouznar, 90. Lupač), Vácha, Přibyl, Souček, Vetešník, Láf
Dlabola - Kadeřábek, Saňa, Anderle, Obermajer - Olšovský, Krivosheev (73. Plucha), Ráža - Kravčík, Klán (76. Kříž), Vild

Důležitá výhra s Benešovem vlila do hráčů žižkovské devatenáctky potřebnou sebedůvěru, a tak v prvním poločase na hřišti Meteoru hosté dominovali.

„Soupeře jsme přehrávali. Byli jsme silní na míči a měli dvě příležitosti ke vstřelení branky, ale to se nám bohužel nepodařilo,“ rekapituluje trenér David Oulehla.

Přesto to byli hosté, kdo skóroval jako první, hned zkraje druhé půle se prosadil Martin Klán. Jenže nadějné vedení neudrželi, Meteor naopak dvěma góly zajímavý zápas otočil.

„Vstřelený gól nám paradoxně ublížil, protože soupeř po něm převzal iniciativu,“ dodal zklamaný kouč Oulehla.

V dalším kole nastoupí třináctá Viktoria Žižkov U19 v sobotu 5. listopadu doma proti dvanáctému Sokolovu (10:15).