Šestnáctka se hledá, druhý Písek byl nad její síly

3. 11. 2016 | Redakce

Šestnáctka Viktorie Žižkov herně i výsledkově tápe. Po prohře v Chrudimi nestačila doma ani na druhý Písek, kterému na hlavním stadionu v Seifertově ulici podlehla 1:3. Po jedenácti odehraných zápasech je béčko mladšího dorostu na desátém místě tabulky.

12. kolo, Česká liga dorostu B, čt 27. 10. 2016, 13:15

FC Písek

1:3 (1:3)

Branky: 21. Chroust - 16. Přibyl, 37. Kvasnička, 40. Kulík. Rozhodčí: Lafek – Faltys, Slavík. ŽK: Tříska. Diváci: 50.

Beránek - Chroust, Popovič (70. Procházka, Šedina, Uhmann, Tříska, Študent (40. Boček), Novichikchin (70. Janda), Zeman, Šmíd (58. Balej), Herian
FC Písek:
Pícha (40. Vaňáč) - Bartoš, Mikeš, Zelenka, Novotný, Jizba, Přibyl (72. Míčka), Dvořák, Micka (64. Nosek), Kvasnička, Kulík

Písek patří v soutěži k úplné elitě, a tak bylo jasné, že šestnáctka Viktorie Žižkov má šanci na úspěch jen v případě kvalitního a koncentrovaného výkonu. Ten se však bohužel nedostavil, a tak hosté rozhodli o svém zaslouženém vítězství už v prvním poločase.

„Na první gól jsme ještě dokázali zareagovat, ale v závěru půle jsme po obrovských hrubkách věnovali Písku dva góly,“ mrzelo trenéra domácích Josefa Švimberského. „Pokračovali jsme ve špatném výkonu, který jsme předvedli už v Chrudimi, kluci vůbec nehráli podle pokynů, které dostali před zápasem. A po přestávce nám chyběla větší touha výsledek otočit,“ dodal kouč zklamaně.

Příští zápas odehraje Viktoria Žižkov U16 v neděli 6. listopadu na hřišti posledního Vyšehradu (11:45).