Viktoria prohrála ve Varnsdorfu 2:3

26. 11. 2017 | fkvz.cz

Gólovou přestřelku zvládl lépe Varnsdorf, který Viktorii porazil těsně 3:2. Vítězný gól vstřelil osm minut před koncem Rudnytskyy.

16. kolo, Fortuna národní liga, ne 26. 11. 2017, 13:30

FK Varnsdorf

3:2 (2:1)

Branky: 15. Breda, 45. Barac, 82. Rudnytskyy – 43. Volek, 75. Toml. Rozhodčí: Houdek – Vitner, Pečenka. ŽK: Da Silva – Pardubský, Kodeš. Diváci: 620.

FK Varnsdorf:
Porcal – Kozma, Zbrožek, Chlumecký – Breda (65. Kocourek), Bílek, Barac, Bláha – Da Silva (71. Rudnytskyy), Klobása, Dordič (85. Král).
Hrubeš – Šandera, Toml, Mareš, Pardubský – Kodeš, Čermák – Galuška (19. Volek), Podrazký (82. Pavlata), Jelínek (85. Švejdík) – Engelmann.

Varnsdorf měl lepší vstup do zápasu a po patnácti minutách se ujal vedení. Da Silvova střela skončila na tyči, od níž se balon odrazil k Davidu Bredovi, který se nemýlil. Další velkou šanci domácích neproměnil Klobása, jehož pokus kryl Hrubeš.

Dvě minuty před koncem prvního poločasu Viktoria srovnala, když se po centru z pravé strany trefil střídající Zdeněk Volek. Viktoria však následně obdržela gól do šatny z kopaček Jakuba Barace a domácí znovu vedli 2:1.

Ve druhém poločase diktovala tempo hry Viktoria, která se snažila o vyrovnání. Povedlo se jí to až v 75. minutě, kdy se po rohu Podrazkého hlavou trefil Martin Toml.

Jenže domácí opět odpověděli, o sedm minut později se prosadil střídající Pavlo Rudnytskyy a rozhodl o tom, že všechny tři body zůstanou na severu Čech.

Viktoria tak prohrála i ve čtvrtém utkání v řadě a podzim zakončila na třináctém místě se ziskem šestnácti bodů, s náskokem pouhých čtyř bodů před první sestupovou pozicí.

22. kolo, F:NL, ne 14. 4. 2024