Dva góly v posledních minutách zajistily bod proti Sokolovu

11. 9. 2016 | FB

S nadějemi Viktorie na bodový zisk to po prvním poločase utkání s Baníkem Sokolov nevypadalo dobře. Po něm totiž se svým soupeřem prohrávala 0:2 a ani druhý poločas nenapovídal tomu, že by se něco mělo změnit. V posledních deseti minutách však nejprve snížil ze standardky Zdeněk Volek a o pět minut později vyrovnal na konečných 2:2 krásným gólem Jakub Urbanec.

6. kolo, Fortuna národní liga, ne 11. 9. 2016, 10:15

FK Baník Sokolov

2:2 (0:2)

Branky: 80. Volek, 85. Urbanec (Sixta) – 18. Dvořák, 25. Glaser. Rozhodčí: Dubravský – Melichar, Vít. ŽK: Sixta, Podrazký, Klán, Pimpara, Urbanec – Machek, Provod, Průcha. Diváci: 1023.

Hrubeš – Hašek, Opluštil, Pimpara, Šandera (46. Urbanec) – Podrazký, Pavlata (46. Dočekal), Sixta – Engelmann, Klán V. (57. Gebert), Volek.