SK Dynamo Č. Budějovice
FK Viktoria Žižkov4:1

přát. , sobota 3. 2. 2018, 11:00

SK Dynamo Č. Budějovice

FK Viktoria Žižkov

4:1
2:1

Branky: 5. Vondra, 43. Kladrubský, 52. Saičič, 88. Mashike - 15. Kuchta. 

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Řezáč (46. Pouček), Novák, Kladrubský (58. Havel) Vondra – Javorek (46. Čavoš), Hašek (70. Švantner) – Wermke (20. Puchel), Batioja (58. Mashike), Pešek (58. Šplíchal) – Sajčič (70. Moravec).
FK Viktoria Žižkov: 1. pol.: Hrubeš – Pardubský, Toml, Mareš, Trávníček – Dressler, Pavlata, Podrazký, Urbanec – Musa, Kuchta. 2. pol.: Hrubeš – Hašek, Pardubský, Mareš, Čmelík – Badocha, Trávníček, Čermák, Volek – Musa, Frimmel.

Ohlasy

David Horejš: "Samozřejmě jsem se zápasem spokojený. My jsme dali čtyři góly a zápas měl z obou stran velmi dobrou úroveň. Z naší strany to bylo běhavější a i po fotbalové stránce tam byly dobré věci. Někteří hráči podali dnes opravdu velmi dobrý výkon a na takové hře se již dá stavět."

Bohuslav Pilný: "Tento zápas musíme hodnotit ze dvou úhlů. Z pohledu výsledku nemůžeme být spokojeni, to je samozřejmé. Druhý pohled je ten, že v určité míře se nám v zápase objevovaly věci, které ve hře chceme mít. Tam vidíme určitý posun. Bohužel vše degradujeme nezodpovědností, ledabylostí a nedůrazem při obranných standardních situacích. Máme čtyři týdny na to, abychom opakující se chyby minimalizovali."

AmadetHEY Radio UhlsportPRERibbonMAXITIPPražská teplárenskáPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha