FK Viktoria Žižkov
FC Viktoria Plzeň5:2

26. kolo, neděle 20. 5. 2018, 10:00

FK Viktoria Žižkov

FC Viktoria Plzeň

5:2
3:1

Branky: 7. a 40. Plucha, 24. a 57. Studený, 84. Olšovský – 6. Patrovský, 50. Patrovský. Rozhodčí: Cichra – Vojáček, Vítek. Diváci: 50.

FK Viktoria Žižkov: Konečný – Kaisler, Mucha, Obermajer, Hrubý – Olšovský, Studený, Krivosheev – Zeman, Plucha (88. Kříž), Livora (87. Šimůnek).
FC Viktoria Plzeň: Novák - Valeš, Jílek, Strnad, Brož (67. Votava), Uzlík, Vostárek, Renza, Patrovský, Němec, Patrovský.

Ohlasy

Komentář trenéra Pavla Ondračky:„Dnes jsme předvedli velmi dobrý výkon směrem dopředu, ale hlavně se nám na rozdíl od předchozích zápasů povedlo proměnit aspoň 50 procent šancí. Přechodová fáze do útoku se nám dařila, na klucích byla vidět chuť už jen tím, že jsme ofenzivu doplňovali ve vícero hráčích tak, jak se hraje moderní fotbal. Zlomovým momentem bylo nejspíš to, že jsme okamžitě po trochu smolném gólu na 0:1 vstřelili ihned vyrovnávací branku a nebabrali jsme se v tom jako před týdnem na Slavii. Dnes tam bylo vidět sebevědomí a síla, že se s tím chceme poprat. Vítězství je zasloužené. Přitom Plzeň nezahrála vůbec špatně, dopředu byli moc šikovní, dobří v kombinaci, ale dozadu se jim tolik nechtělo a nám se toho povedlo využít.“

FORTUNAASTONSECOAli21Praha 3PencoGemerka