To je forma! Devatenáctka zakončila sezonu čtvrtou výhrou v řadě

13. 6. 2018   |   Redakce

Na závěr sezony chytl starší dorost Viktorie Žižkov úžasnou formu, což potvrdil i na horké půdě v Kladně, kde si zajistil čtvrtou výhru v řadě. Tým, který ve své soutěži skončil na celkovém 9. místě, v letní přestávce opustí hráči ročníku 1999 a naopak jej doplní ti z ročníku 2001.

29. kolo, neděle 10. 6. 2018, 10:15

SK Kladno

FK Viktoria Žižkov

1:3
0:2

Branky: 50. Kalousek - 26. a 53. Macháček, 45. Mucha. Rozhodčí: Machýček - Pejša, Sandev. Diváci: 100.

SK Kladno: Vokoun (58. Absolín) - Kopačinský, Dáňa (45. Stříška), Kubů, Kalousek, Kronus, Procházka (65. Šredl), Richter, Jizba, Mráček (78. Mačura), Holub (66. Šnobl.
FK Viktoria Žižkov: Dlabola – Kaisler, Mucha, Obermajer, Hrubý – Studený, Šimůnek (78. Tesař), Krivosheev – Kříž (67. Chytra), Plucha (59. Lanc), Macháček.

Ohlasy

Komentář trenérů Pavla Ondračky a Marka Trvala:„Ke konci sezony jsme se dostali do dobré herní pohody a výsledkem jsou povedené výkony na hřišti a úspěšné výsledky. Tentokrát jsme zaslouženě uspěli na hřišti Kladna, které mělo na jaře velmi dobrou formu, a udělali tím plno bodů. My jsme ale hlavně rádi za to, že teď dáváme dost gólů. Za poslední čtyři zápasy máme průměr čtyři vstřelené góly a to je skvělé. Jen škoda, že soutěž už končí. Necelá polovina kluků z kádru končí svou dorosteneckou éru a právě jim bychom chtěli popřát, aby se jich naše současná herní pohoda a i kvalita držela dál. Při přechodu do dospělého fotbalu to budou moc potřebovat.“

MŠMTMoltenSmarteoASTONPražský fotbalový svazPrahaSECOTruhlář a spol.EkotermexAli21RMFiPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Východočeská EnergiePlan B InvestmentStar Capital Finance