Čtvrtý zápas, čtvrtá výhra. Tentokrát navíc devatenáctka na půdě silného Táborska ani neinkasovala

5. 9. 2018   |   RedakceFoto: Milan Kaisler

Vydařený vstup do sezony potvrdil starší dorost Viktorie Žižkov v pořadí už čtvrtým vítězstvím na půdě Táborska. Domácí celek, který má ve svém středu i hráče se starty ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE, se prakticky nezmohl na odpor a padl 0:3. Tým trenéra Marka Trvala tak vede soutěž se čtyřbodovým náskokem na trojici pronásledovatelů, mezi které patří i Motorlet, příští soupeř.

4. kolo, neděle 2. 9. 2018, 12:00

FC MAS Táborsko

FK Viktoria Žižkov

0:3
0:2

Branky: 10. Livora, 28. Šimůnek, 51. Tesař. Rozhodčí: Babka – Kotalík, Přibyl. Diváci: 55.

FC MAS Táborsko: Duchoň - Vozihnoj (80. Mareš), Rytíř, Brabec, Bouchal, Jansa (58. Dumbrovský), Štefl, Říha (87. Kolář), Varačka (75. Cais), Mischnik, Schramhauser.
FK Viktoria Žižkov: Beránek – Kaisler, Lanc, Pařízek, Hrubý – Studený, Minárčin, Livora – Chytra (66. Vácha), Tesař (73. Mbousa), Šimůnek (73. Blažek).

Ohlasy

Komentář trenéra Marka Trvala: „Hodnocení je stejné jako v minulých zápasech, akorát s tím rozdílem, že tentokrát jsme nedostali gól. Hrajeme dobře v obraně, soupeři nedovolíme tolik, co oni dovolí nám. Táborsko bylo stejně jako předchozí týmy těžký soupeř, kluci si ověřili, že můžou hrát s každým. Zatím táhnou za jeden provaz, v týmu je bojový duch – a to se mi líbí.“

MŠMTMoltenASTONSECOTruhlář a spol.Ali21Pražský fotbalový svazPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Praha