Přestřelka v Podolí

14. 8. 2018   |   Luboš KroupaFoto: Lukáš Brhlík

1. kolo, sobota 11. 8. 2018, 10:15

AFK Slavoj Podolí Praha

FK Viktoria Žižkov "B"

3:3
2:2

Branky: 3. Svoboda, 27. Hruška, 79. Kristen - 12. Volek, 26. Tung, 68. Vilotić. Rozhodčí: Šaróka - Dobrý, Štípek, ŽK: Hruška - Pollák, Diváků: 65

AFK Slavoj Podolí Praha: Mi. Vondrka - Bednář, Hruška, Jůzek, Kristen, Mráček, Šumník, Svoboda (68. Vejražka), Vlasák, Ma. Vondrka (70. Svoboda), Zezula (78. Brož).
FK Viktoria Žižkov "B": Dlabola - Tung (57. Saňa), Mucha, Kříž, Vilotić - Andrle, Beňo, Krivosheev, Vild - Plucha (76. Pollák) - Volek

Reportáž

První utkání nově složeného týmu v PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBORU MUŽŮ skončilo divokou remízou 3:3. I když jsme v zápase 2x vedli, odvážíme si z Podolí bod za remízu. Velké díky patří fanouškům, kteří nás přijeli podpořit.

Další utkání odehrajeme v sobotu 18.8.2018 od 10:15 proti FC Přední Kopanině. Utkání bude sehráno na stadionu v Horních Měcholupech. 

Ohlasy

Josef Jarolím (Podolí): „Musím říct, že to byl hodně dobrý fotbal, který se musel divákům líbit. Padlo šest gólů a byla tam ještě spousta šancí na obou stranách. Soupeř to doplnil hráči z áčka a byl hodně kvalitní. Bylo to vyrovnané utkání, ale myslím si, že jsme ho měli vyhrát.”

Josef Švimberský (Žižkov B): „Do zápasu jsme nevstoupili dobře a hned ve třetí minutě inkasovali. Pak se nám podařilo vývoj zápasu otočit, ale hned jsme zase dostali vyrovnávací gól. Ze začátku druhé půle jsme přežili několik šancí domácích a po standardní situaci se opět dostali do vedení. Domácí ale i tentokrát dokázali vyrovnat. Třikrát jsme šli sami na branku, bohužel to nedokázali gólově zakončit. Pro naše mladé kluky to byl křest ohněm a jsem rád za to, jak k tomu přistoupili. Když budou dál takhle makat, tak se budou ještě zlepšovat.”

Fotogalerie

UhlsportRibbonVHZ-DISFORTUNAAgroEfektASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Fraposportfotbal.czMitrengaTruhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinancePencoGemerkaSEATAuto Jarov