Béčko na vítězné vlně. Tentokrát to odnesly Královice

23. 3. 2019   |   Martin Svoboda

Příjemnou podívanou připravili pro své fanoušky hráči rezervního týmu Viktorie Žižkov. Od první minuty ovládli hrbolaté hřiště a s přehledem porazili silný tým Královic. Se třemi letošními výhrami v řadě se žižkovské béčko usídlilo v čele jarní tabulky Pražská teplárenská přeboru.

18. kolo, sobota 23. 3. 2019, 10:15

FK Viktoria Žižkov "B"

TJ Sokol Královice

4:1
3:0

Branky: 11. Muleme, 22. Vild, 35. Mashike, 50. Duong - 84. Sus. Rozhodčí: Dobrý - Tereba, Toman. Diváků: 75

FK Viktoria Žižkov "B": Soukup - Kaisler, Obermajer (78. Mucha) , Pařízek (65. Saňa), Kříž (72. Lukeš) - Zeman, Šimek, Duong, Vild (52. Tung) - Muleme (46. Šenkeřík), Mashike

Ohlasy

Josef Švimberský (trenér FK Viktorie Žižkov): Do zápasu jsme vstoupili aktivně, hráči plnili to, co jsme si v kabině řekli. Na výsledku prvního poločasu to bylo znát. Bohužel ve druhé půli jsme ztráceli koncentraci, hra byla neuspořádaná a soupeř zbytečně převzal iniciativu. I z tohoto důvodu jsme inkasovali branku na 4:1.

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineNovobalHotel Čechie PrahaBesancon & Company