Viktorka si z berounského Ostrova přivezla bezpečný postup

16. 8. 2020   |   Wear

Tým trenéra Haška neponechal nic náhodě, nad divizním soupeřem zvítězil rozdílem čtyř branek, postoupil do druhého kola MOL Cupu a může se plně soustředit na start druhé ligy.

1. kolo, sobota 15. 8. 2020, 17:00

Český Lev-Union Beroun

FK Viktoria Žižkov

0:4
0:2

Góly : 12. Súkenník (pen.), 18. Nabiyev, 88. Auer, 90. Pudil

ŽK : Lacina (BER)

Rozhodčí : P. Franěk – M. Vitner, P. Vlasjuk

Český Lev-Union Beroun:

Šebek (46. Hůla) – Počta, J. Počta (C), Lacina (78. Král), Krůta, Novák (78. Soukup), Břížďala, Štrougal, Lhotka, Pelikán, Bednárik (54. Poslední)

FK Viktoria Žižkov:

Švenger - Urbanec, Březina (46. Žežulka), Pudil, Muleme - Súkenník (46. Richter), Batioja (58. Tusjak), Skopec - Diviš (46. Auer), Pázler, Nabiyev (58. Bazal)


Reportáž

      Zápas se za úmorného vedra hrál od prvních minut pod taktovkou Viktoriánů, kteří se usadili před brankou Šebka a bylo jen otázkou času, kdy trvalý tlak přetaví v úvodní gól. Ten přišel po dvanácti minutách, když se po faulu na Nabiyeva trefil z penalty specialista Súkenník. Pojistku přidal o pár minut později sám Nabiyev, který po Divišově sklepnutí napáli pohotově míč pod břevno. Scénář zápasu se neměnil, Žižkov diktoval tempo, ale domácí statečně odolávali. Po přestávce hra lehce upadla, o úpravu skore se postarali až v samém závěru z blízka Auer a v nastaveném čase premiérovým gólem Pudil. Viktorka potvrdila roli favorita a postoupila bez problémů do druhého kola.

MŠMTMoltenASTONSECOTruhlář a spol.Ali21Pražský fotbalový svazPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Praha