SK Dynamo Č. Budějovice
FK Viktoria Žižkov1:3

22. kolo, neděle 22. 4. 2018, 10:00

SK Dynamo Č. Budějovice

FK Viktoria Žižkov

1:3
0:2

Branky: 46. Kadlec – 27. Krivosheev, 31. Vohánka, 51. Livora. Rozhodčí: Eibl – Krčín, Krauskopf. Diváci: 30.

SK Dynamo Č. Budějovice: Oliva - Švejda, Collin, Bartoš (74. Carda), Ardamica (80. Jiran), Fišer, Kubata, Kadlec, Sedlák, Míka (60. Vogl), Strejček.
FK Viktoria Žižkov: Dlabola – Kaisler, Mucha, Olšovský, Hrubý – Studený, Zeman, Krivosheev – Plucha (85. Šimůnek), Livora (75. Lanc), Vohánka (62. Tesař).

Ohlasy

Komentář trenéra Pavla Ondračky:„Tentokrát jsme spokojení jak s výsledkem, tak i s výkonem. Vítězství je naprosto zasloužené, protože jsme byli od začátku lepším týmem. Odehráli jsme třetí utkání v osmi dnech, čili klasický anglický týden. A musíme za celý tento blok hráče pochválit. Zvládli jsme to velmi dobře výsledkově, osm bodů z devíti možných je skvělých. Radost máme i z toho, že jsme to dali fyzicky. Hlavně v tomto utkání v Budějovicích jsme na tom byli lépe než soupeř. A co je pro nás neméně důležité, zlepšili jsme se v herním projevu. Předvedli jsme řadu pohledných akcí a je jen škoda, že branek jsme nevstřelili víc. V obou poločasech, ale hlavně v tom druhém, bylo šancí opravdu dost. Jen ta produktivita nebyla v pořádku, tam se musíme zlepšit. Ne v každém utkání jich budeme mít tolik, proto je třeba umět zachovávat v koncovce klid.“

FORTUNAASTONSECOAli21Praha 3PencoGemerka