Devatenáctka v Písku umřela na neproměňování šancí

8. 5. 2018   |   Redakce

Byť měl starší dorost Viktorie Žižkov v Písku herní převahu a spoustu šancí, zápas o šest bodů nezvládl. „Výsledek je pro nás velkým zklamáním,“ přiznal trenér Pavel Ondračka.

23. kolo, neděle 29. 4. 2018, 10:00

FC Písek

FK Viktoria Žižkov

2:0
1:0

Branky: 45. Viták, 61. Dan. Rozhodčí:Hodek – Rinth, Novotný. Diváci: 100.

FC Písek: Vojtíšek - Viták, Němeček, Blažek, Petřík, Sigmund (89. Sládek), Jiskra, Mařík (45. Dan), Hnídek (81. Přibyl), Říha, Mikeš.
FK Viktoria Žižkov: Dlabola – Kaisler, Olšovský, Mucha, Hrubý – Studený (80. Obermajer), Zeman, Krivosheev – Plucha (65. Šimůnek), Livora, Macháček (65. Tesař).

Ohlasy

Komentář trenéra Pavla Ondračky:„Výsledek je pro nás velkým zklamáním, protože jsme si vytvořili velké množství šancí, asi trojnásobek oproti domácím, ale naprosto jsme propadli v koncovce. Třikrát jsme šli sami na bránu, nastřelili břevno, neproměnili další šance. Dařilo se nám vcelku i herně, domácí jsme přehrávali, ale bohužel bez úspěšného zakončení. To byla prostě tragédie. V poslední vteřině prvního poločasu jsme udělali chybu ve středu obrany a Písek dokázal dát na 1:0. Hned na začátku druhého poločasu jsme opět dvakrát neproměnili své velké šance a soupeř nás zase potrestal. Odskočil na dva góly a nám se už nepodařilo utkání zvrátit. Branku bychom nejspíš nedali, ani kdybychom hráli doteď. Takový je někdy fotbal. Písek zahrál docela dobře a v produktivitě byl dnes prostě lepší. Celkově mělo utkání určitě kvalitu. Nemám ve zvyku se vyjadřovat k výkonu rozhodčích, dnes ale musím udělat výjimku, bohužel. Hlavní byl výborný, přesný, ale výkon obou pomezních byl hodně jihočeský, na ofsajdové situace měli skutečně velmi vyhraněný pohled.“

MŠMTMoltenASTONSECOTruhlář a spol.Ali21Pražský fotbalový svazPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Praha