Devatenáctka v Písku umřela na neproměňování šancí

8. 5. 2018   |   Redakce

Byť měl starší dorost Viktorie Žižkov v Písku herní převahu a spoustu šancí, zápas o šest bodů nezvládl. „Výsledek je pro nás velkým zklamáním,“ přiznal trenér Pavel Ondračka.

23. kolo, neděle 29. 4. 2018, 10:00

FC Písek

FK Viktoria Žižkov

2:0
1:0

Branky: 45. Viták, 61. Dan. Rozhodčí:Hodek – Rinth, Novotný. Diváci: 100.

FC Písek: Vojtíšek - Viták, Němeček, Blažek, Petřík, Sigmund (89. Sládek), Jiskra, Mařík (45. Dan), Hnídek (81. Přibyl), Říha, Mikeš.
FK Viktoria Žižkov: Dlabola – Kaisler, Olšovský, Mucha, Hrubý – Studený (80. Obermajer), Zeman, Krivosheev – Plucha (65. Šimůnek), Livora, Macháček (65. Tesař).

Ohlasy

Komentář trenéra Pavla Ondračky:„Výsledek je pro nás velkým zklamáním, protože jsme si vytvořili velké množství šancí, asi trojnásobek oproti domácím, ale naprosto jsme propadli v koncovce. Třikrát jsme šli sami na bránu, nastřelili břevno, neproměnili další šance. Dařilo se nám vcelku i herně, domácí jsme přehrávali, ale bohužel bez úspěšného zakončení. To byla prostě tragédie. V poslední vteřině prvního poločasu jsme udělali chybu ve středu obrany a Písek dokázal dát na 1:0. Hned na začátku druhého poločasu jsme opět dvakrát neproměnili své velké šance a soupeř nás zase potrestal. Odskočil na dva góly a nám se už nepodařilo utkání zvrátit. Branku bychom nejspíš nedali, ani kdybychom hráli doteď. Takový je někdy fotbal. Písek zahrál docela dobře a v produktivitě byl dnes prostě lepší. Celkově mělo utkání určitě kvalitu. Nemám ve zvyku se vyjadřovat k výkonu rozhodčích, dnes ale musím udělat výjimku, bohužel. Hlavní byl výborný, přesný, ale výkon obou pomezních byl hodně jihočeský, na ofsajdové situace měli skutečně velmi vyhraněný pohled.“

UhlsportRadio SpinRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital FinancePenco