Druhá výhra v přípravě, porazili jsme Ružomberok

9. 2. 2018 | Luboš Kroupa

I druhý zápas na hřišti Tempa Praha jsme vyhráli. Dnes jsme porazili slovenský MFK Ružomberok 2:1 i přesto, že jsme už od 8. minuty prohrávali 0:1, kdy se trefil Ružomberský Čapek. Naše branky vstřelil nejprve v 68. minutě Pavel Hašek hlavou a v 72. minutě strhl vítězství na naši stranu Denis Frimmel. V utkání jsme si vypracovali i další brankové příležitosti, jen jsme je bohužel nevyužili, i tak je ale vítězství velmi cenné.

přát. , Zimní příprava, pá 9. 2. 2018, 11:00
logo

MFK Ružomberok

2:1 (0:1)
logo

Branky: 68. Hašek (Podrazký), 72. Frimmel (Podrazký) - 8. Čapek.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:
Soukup - Pardubský (45. Hašek), Švejdík, Mareš (5. Toml), Trávníček (45. Čmelík) - Dressler, Čermák (45. Podrazký), Pavlata, Urbanec (45. Volek) - Musa (45. Frimmel), Kuchta.
MFK Ružomberok:
Urminský (45. Krajčírik) – Ondrek (45. Madleňák), Čurma, Menich, Kupec – Gešnábel, J. Kudlička (45. Brenkus), Takáč – Kunca, Čapek, Kmeť (45. Mário Almaský)

11. 3. 2024

Nejlepší novodobý střelec Viktorky a nezdolný bojovník dává sbohem, zdraví má přednost