Bravo, rezerva! Výhra v Přední Kopanině katapultuje béčko dál od sestupu

16. 3. 2019   |   Martin Svoboda

Volej Tadeáše Zemana v 86. minutě rozhodl o překvapivé a hlavně cenné výhře rezervy Viktorie Žižkov na hřišti silného týmu ze severozápadu Prahy. Béčko tak i ve druhém zápase bodovalo naplno a výrazně vykročilo za záchranou. Příští zápas hraje rezerva v sobotu v 10.15 s Královicemi.

17. kolo, sobota 16. 3. 2019, 15:00

FC Přední Kopanina

FK Viktoria Žižkov "B"

2:3
0:2

Branky: 56. Urban, 59. Graf - 7. Baďura, 29. Vrána, 86. Zeman. Rozhodčí: Hrivík - Polena, Popelka. ŽK: Cvrček, Machálek - Kříž, Zeman, Obermajer, Vrána. Diváci: 78

FK Viktoria Žižkov "B": Štika - Obermajer, Šimek, Pařízek, Kříž - Tung (87. Tseber), Duong (79. Saňa), Vrána, Vild (90. Mucha), Vrána - Zeman, Baďura.

Ohlasy

Josef Švimberský ( trenér FK Viktorie Žižkov B): První poločas mohl skončit ještě větším rozdílem, ale přesto jsem v kabině říkal, že rozhodnuto v žádném případě není. To se potvrdilo. Do druhé půle nastoupil proti nám úplně jiný tým. Vyhrali jsme nakonec šťastně, byť před rozhodujícím gólem nám byla upřena penalta.

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital Finance