V generálce těsná porážka s Teplicemi

22. 7. 2017 | fkvz.cz

V posledním přípravném utkání před startem Fortuna národní ligy jsme podlehli prvoligovým Teplicím 1:2, jediný gól našeho mužstva vstřelil Vojtěch Engelmann. Viktoria startuje sezonu v pondělí 31. července na hřišti Českých Budějovic.

přát., Letní příprava, so 22. 7. 2017, 16:30
logo

FK Teplice

2:1 (1:0)
logo

Branky: 31. Vaněček, 54. Kučera – 58. Engelmann. Hráno Na Stínadlech v Teplicích.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:
Hrubeš – Hašek, Švejdík, Toml (72. Mareš), Pardubský – Bazal (62. Telnar), Kodeš, Čermák (67. Hurka), Volek (57. Engelmann) – Jelínek (62. Galuška), Stratil (57. Podrazký).

Reportáž

Pro Viktorii i Teplice bylo toto utkání vůbec posledním před začínající sezonou 2017/18. Zatímco Teplice na úvod nejvyšší soutěže čeká Slavia, Viktorka bude zajíždět do Českých Budějovic.

Do utkání o něco aktivněji naskočil prvoligový soupeř, který si vypracoval několik příležitostí ke skórování. Viktoria mohla udeřit také, hlavička Kodeše však skončila těsně nad.

Co se tak nepovedlo našemu týmu, to dokázaly Teplice. V 31. minutě se dostal do úniku David Vaněček, který překonal Hrubeše v bráně Žižkova.

Tepličtí zkraje druhého poločasu své vedení navýšili, prosadil se Tomáš Kučera. Krátce poté však uspěla také Viktorka, o snižující gól se postaral Vojtěch Engelmann, který byl v tu chvíli na hřišti teprve minutu.

V dalším průběhu se hrál fotbal nahoru dolů, fanoušci o ofenzivní akce rozhodně nouzi neměli, přestože už další gól nepadl.

Viktoria tak v generálce podlehla Teplicím 1:2 a do nového ročníku FNL vstoupí v pondělí 31. července na hřišti Českých Budějovic, utkání bude živě vysílat ČT sport.

11. 3. 2024

Nejlepší novodobý střelec Viktorky a nezdolný bojovník dává sbohem, zdraví má přednost