Nadstandardní přípravný zápas vítěze nezná. Viktorka ve Varnsdorfu uhrála remízu

2. 2. 2019 | Martin Svoboda / foto Tomáš Secký

Velmi dobrý zápas, jehož kvalita se už blížila úrovní druhé nejvyšší soutěži, odehráli v podhůří Lužických hor hráči Viktorie Žižkov. Proti týmu bývalého žižkovského kouče Davida Oulehly FK Varnsdorf dokázali uhrát po vyrovnávací brance Žežulky v úvodu utkání, pro sebevědomí a psychiku, důležitou remízu 1:1.

přip., Zimní příprava, so 2. 2. 2019, 11:00
logo

FK Varnsdorf

1:1 (1:1)
logo

Branky: 9. Kodeš - 10. Žežulka. Rozhodčí: Ginzel - Kříž, Fajfer. Diváci: 150.

FK Varnsdorf:
Porcal – Zbrožek, Richter, Kouřil, Heppner – Kodeš, Bláha – Kim, Kocourek, Zezula – Schön Náhradníci: Novák, Dordič, Rudzan, Ondráček, Barac, Kubista, Rudnytskyy, Votava, Samoel
FK VIKTORIA ŽIŽKOV:
Soukup - Antl, Vitija (46. Halgoš), Opluštil, Žežulka - Urbanec (46. Bazal), Rothe, Batioja, Frizoni (46. Stříž) - Dočekal (65. Zeman), Cabaña (46. Tusjak)

Ohlasy

David Oulehla (trenér FK Varnsdorf): Jsem nespokený s prvním poločasem, kdy hráčům chyběl rychlý pohyb. Přesto jsem dali gól a nastřelili břevno, ale také inkasovali po standardce, což mně vadí. Ve druhé půli jsme hru zrychlili a dostali Viktorku pod tlak. Soupeř hrál ale dobře a nakonec to byl on, kdo mohl rozhodnout.

11. 3. 2024

Nejlepší novodobý střelec Viktorky a nezdolný bojovník dává sbohem, zdraví má přednost