Vítězství v premiérovém utkání starších žáků U14 s Varnsdorfem

25. 8. 2019 | Luboš Kroupa

Čtrnáctka má za sebou úspěšné vstoupení do soutěže kategorie starších žáků české divize, ve kterém v domácím prostředí porazila Varnsdorf 3:1.

3. kolo, Česká divize žáků B, so 24. 8. 2019, 11:45
logo

FK Varnsdorf

3:1 (2:0)
logo

Branky: 13. a 17. Lojek, 52. Bartoš – 66. Foretník. Rozhodčí: Faltys – Jarina, Košař. ŽK: 31. Kocour (VAR).

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:
Báča (41. Buk) – Novák (52. Mašek), Cír, Vlašánek (66. Joska), Nápravník (77. Gecov) - Vohralík, Růžek, Bartoš - Trávníček, Lojek (66. Cafourek), Tatar (57. Hnízdil).
FK Varnsdorf:
Beneš - Grafek, Simm, Vlk (40. Šos), Conway, Funda, Kocour (40. Foretník), Ludrovský, Černý (57. Kuběj), Bareš, Švancara.

Ohlasy

Komentář trenéra Aleše Šmída: ,, Ačkoliv byli kluci hodně nervózní, což bylo vidět ještě před tím, než vstoupili na hřiště, zvládli utkání velmi dobře a zasloužili si vyhrát. V prvním poločase jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu, což soupeř řešil pouze odkopy od své branky. Náš tlak jsme promítli i gólově, kdy se dvě brankami prosadil Lukáš Lojek. Začátek druhého poločasu byl vyrovnaný na obou stranách a soupeř se začal více osmělovat hrou dopředu. Nicméně jsme se dokázali prosadit gólově i po třetí a to hráčem Tyronem Bartošem střelou z dálky. Soupeř dokázal pouze snížit na konečný stav 3:1 a my jsme se mohli radovat z prvního mistrovského vítězství v kategorii starších žáků. Za předvedený výkon chci klukům poděkovat.“

22. kolo, F:NL, ne 14. 4. 2024