Sedmnáctka po třech porážkách zabrala, nejtěsnějším poměrem přešla Most

16. 10. 2018 | Redakce

Mladší dorost Viktorie Žižkov si po slabším období připsal cenný skalp, když doma zvítězil nad druhým Mostem 1:0. Červenobílí jsou v tabulce po deseti kolech na 11. místě.

10. kolo, Česká liga dorostu A, ne 14. 10. 2018, 12:30

Mostecký fotbalový klub

1:0 (1:0)

Branka: 10. L. Pešek. Rozhodčí: Ulrich – Janků, Klesal. ŽK: Plucha – Škarda, Klíč. Diváků: 50.

Vild – Podrápský, Kadlec, Velička, Vrtiška – Tichý, Schovanec (60. Tůma), Plucha – Mach (46. Žiga), L. Pešek (46. Chaloupka), Poustecký (36. Gábor).
Mostecký fotbalový klub:
Bureš - Žák, Slabyhoud, Myška, Novák, Fedák, Minařík, Klíč, Přenosil, Vlach, Škarda.

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „V prvním poločase jsme podali solidní výkon, šli do vedení po zaváhání hostujícího brankáře a utkání měli pod kontrolou, i když bez výrazných brankových příležitostí. Druhý poločas jsme však neodehráli dobře, byli jsme pod neustálým tlakem hostujícího týmu a to především kvůli malému pohybu, minimální nabídce do kombinace i zbytečným a hloupým ztrátám míče okamžitě po jeho zisku. Utkání nás stálo strašně sil a až do konce jsme se strachovali o výsledek. Škoda neproměněného rychlého protiútoku, mohli jsme dohrát utkání ve větším klidu. První poločas slušný, druhý už nikoliv, ale nutno kluky pochválit za urputnost a nasazení, se kterým utkání dobojovali.“