Klokanům nebyla Viktorka velkou překážkou. Ligový tým jí navíc nedovolil opět vstřelit ani branku

12. 1. 2019   |   Martin Svoboda

Zimní příprava jede v plném proudu, Viktorku čekal ve větrném sobotním dopoledni další přípravný zápas, a opět s ligovým týmem - Bohemians Praha 1905. Před zaplněnými ochozy hřiště Tempa Praha se Viktoriáni chtěli oproti minulému klání v Mladé Boleslavi výsledkově zlepšit a také docílit nějakého gólu, jenž je na Žižkově dlouhodobě věc nevídaná a téměř sváteční záležitostí. Kombinačně i rychlostně na lepší úrovní hrající soupeř z Vršovic si se zápasem poradil a po chybách žižkovských hráčů dokázal dvakrát skórovat. A protože svěřenci trenéra Sazimy ani ve druhém zápase zimní přípravy neskórovali, odchází Viktorka ze zápasu poražena.

příp., sobota 12. 1. 2019, 10:30

FK Viktoria Žižkov

Bohemians Praha 1905

0:2
0:2

Branky27. Vodháněl, 45. Koubek. Rozhodčí: Berka - Koval, Leška. Diváci: 500

FK Viktoria Žižkov: 1. poločas: Hrubeš - Antl, Ippolito, Opluštil, Žežulka - Rothe - Bezdička, Batioja, Auer, Bernardo - Zeman. 2. Poločas: Hrubeš - Antl, Ippolito, Opluštil (65. Šustr), Žežulka - Rothe (70. Vieira) - Urbanec, Halgoš, Bezdička, Stříž - Bazal.
Bohemians Praha 1905: 1. poločas: Fryšták - Dostál, Hůlka, Pokorný, Vondra - Reiter, Švec, Vaníček, Vodháněl - Koubek, Nečas. 2. poločas: Valeš - Švec, Krch, Šmíd, Bartek - Záviška, Jindřišek, Bederka, Vaníček (81. Vondra) - Koubek, Nečas.

Ohlasy

Miloš Sazima (trenér FK Viktoria Žižkov): Na zápase bylo vidět, že soupeř je v jiné fázi přípravy, neboť začíná soutěž o měsíc dřív. My s novým kádrem teprve točíme hráče, zvykáme si na jiné rozestavení. Góly dneska padaly po taktických chybách, Bohemka jich dosáhla dynamičtější hrou, byla při nich o půl kroku rychlejší. A když máme vyloženou šanci my, tak ji Urbancem neproměníme. Na hráčích je samozřejmě patrná únava, nabírají momentálně v přípravě velké objemy, z tohoto hlediska není výsledek zase tak špatný, ale opravdu mě hodně mrzí, že nedáváme góly.  

Martin Hašek (trenér Bohemias Praha 1905): Nemyslím si, že by Viktorka důkladně prověřila všechny naše posty, to se stane, až budeme hrát na trávě s kvalitnějšími týmy na soustředění v Turecku. Co říct k dnešnímu zápasu? První poločas mě bavil na koukání hodně, druhý byl už jen velká nuda.

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital Finance