Kvalitní výkon Viktorky a dvě kaňky v závěru.

22. 2. 2020   |   Wear

V rodišti vynálezce ruchadla, Václava Veverky, jsme s lídrem druhé ligy odehráli rovnocennou partii a o vítězství nás připravily jen zbytečné chyby na konci zápasu. Nešickému pak stačila na první gól v novém dresu necelá hodina a společnou řeč se spoluhráči našel velmi rychle.

příp., sobota 22. 2. 2020, 10:30

FK Pardubice

FK Viktoria Žižkov

2:1
O:O

Góly : 78. Hlavatý (pen.), 82. Šplíchal - 56. Nešický


Reportáž

V Rybitví jsme viděli vyrovnané utkání na travnatém, ale těžkém terénu. Viktorka nasadila do zálohy svoji čerstvou posilu Nešického a v prvním poločasu, jinak chudém na šance, byla brance blíže, když svým typickým způsobem naložil s trestným kopem Březina. Po jeho dělovce pálí Hrnčíře ruce nejspíš ještě teď. Co se nepovedlo v prvním dějství, dopadlo lépe v začátku druhého. Diviš pláchl po levém křídle, odcentroval a Nešický vrátil vyražený míč pohotově do sítě. I dále předváděla Viktorka pohledný fotbal a v této části zápasu byla lepším týmem. Několik příležitostí na zvýšení náskoku jsme nevyužili a v závěru se nám to vymstilo. Soupeř potrestal v rychlém sledu dvě naše chyby a zápas otočil. V té době už byly sestavy obou týmů notně prostřídány a Viktoriáni už s výsledkem nestihli nic udělat. V úterý odjíždí Viktorka na soustředění do Blšan, v sobotu nás čeká generálka se Sokolovem a za dva týdny start jarní části FNL.

UhlsportRibbonVHZ-DISFORTUNAAgroEfektASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Fraposportfotbal.czMitrengaTruhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinancePencoGemerkaSEATAuto Jarov