O výsledku utkání čtrnáctky v Sokolově rozhodlo patnáct minut v prvním poločase

2. 9. 2019   |   Luboš Kroupa

V dalším mistrovském utkání U14 prohrála v Sokolově po patnáctiminutovém výpadku koncentrace hry v prvním poločase utkání.

4. kolo, neděle 1. 9. 2019, 11:45

FK Baník Sokolov

FK Viktoria Žižkov

5:1
4:1

Branky: 20., 35. Berka; 33., 56. Büchner; 36. Kucharik – 39. Lojek. Rozhodčí: Godža – Gardoš, Szendi. Diváci: 50.

FK Baník Sokolov: Stehlík - Büchner Ra., Büchner Re. (75. Randa), Borolič, Hradecký (72. Lamberský), Berka (62. Rypar), Šmejkal (51. Fürst), Schimmer, Novák (52. Koubek), Kucharčík, Zázrivec.
FK Viktoria Žižkov: Báča (41. Buk) – V. Novák (65. Frank), Cír (55. Joska), Vlašánek, Melichar (70. Hnízdil), - Vohralík (51. J. Novák), Růžek, Bartoš, - Lojek (72. Gecov), Mašek, Tatar (62. Novotný).

Ohlasy

Komentář trenéra Aleše Šmída: „Kluci vstoupili do zápasu velmi dobře a vytvořili si hned gólovou příležitost, kterou však neproměnili. Hra se postupně vyrovnala a soupeř začal být více na míči a v pohybu. Byli jsme u všeho pozdě a soupeř nás přehrával především ve středu hřiště. Mezi 20. až 36. minutou jsme měli totální výpadek a přestali jsme se zcela koncentrovat na hru. Soupeř toho využil a vstřelil nám za patnáct minut čtyři branky, přičemž dvě z nich jsme domácím zařídili skoro sami. Do konce poločasu se nám podařilo korigovat výsledek, když se prosadil Lukáš Lojek. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět velice dobře, nicméně nás domácí nepustili do žádné šance. Naše snaha skončila vždy před pokutovým územím soupeře. Naopak domácí vstřelili pátou branku. Je nutné po právu pogratulovat soupeři za předvedený výkon v průběhu celého utkání, kdy hrál velmi vyzrále, účelně a zaslouženě vyhrál. Lze se domnívat, že tento soupeř bude favoritem celé naší divizní skupiny. Na druhou stranu si troufám říci, že náš předvedený výkon (s výjimkou těch nešťastných patnácti minut v prvním poločase) nekorespondoval s konečným výsledkem utkání, který byl pro nás až příliš krutý.“

FORTUNAASTONSECOAli21Praha 3PencoGemerka