Bravo, rezerva! Výhra v Přední Kopanině katapultuje béčko dál od sestupu

16. 3. 2019   |   Martin Svoboda

Volej Tadeáše Zemana v 86. minutě rozhodl o překvapivé a hlavně cenné výhře rezervy Viktorie Žižkov na hřišti silného týmu ze severozápadu Prahy. Béčko tak i ve druhém zápase bodovalo naplno a výrazně vykročilo za záchranou. Příští zápas hraje rezerva v sobotu v 10.15 s Královicemi.

17. kolo, sobota 16. 3. 2019, 15:00

FC Přední Kopanina

FK Viktoria Žižkov "B"

2:3
0:2

Branky: 56. Urban, 59. Graf - 7. Baďura, 29. Vrána, 86. Zeman. Rozhodčí: Hrivík - Polena, Popelka. ŽK: Cvrček, Machálek - Kříž, Zeman, Obermajer, Vrána. Diváci: 78

FK Viktoria Žižkov "B": Štika - Obermajer, Šimek, Pařízek, Kříž - Tung (87. Tseber), Duong (79. Saňa), Vrána, Vild (90. Mucha), Vrána - Zeman, Baďura.

Ohlasy

Josef Švimberský ( trenér FK Viktorie Žižkov B): První poločas mohl skončit ještě větším rozdílem, ale přesto jsem v kabině říkal, že rozhodnuto v žádném případě není. To se potvrdilo. Do druhé půle nastoupil proti nám úplně jiný tým. Vyhrali jsme nakonec šťastně, byť před rozhodujícím gólem nám byla upřena penalta.

MŠMTMoltenSmarteoASTONPražský fotbalový svazPrahaSECOTruhlář a spol.EkotermexAli21RMFiPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Východočeská EnergiePlan B InvestmentStar Capital Finance