S Vyšehradem porážka 0:1

15. 7. 2017 | fkvz.cz

Viktoria v dalším přípravném utkání prohrála s třetiligovým Slavojem Vyšehrad 0:1. Zápas rozhodl jediný gól, který vstřelil v úvodu utkání Dominik Hašek.

přát., Letní příprava, so 15. 7. 2017, 10:15

FC Slavoj Vyšehrad

1:0 (1:0)

Branka: 9. Hašek D. Hráno v Hostivaři (ul. Bruslařská).

Řehák – Hašek P. (46. Šandera), Švejdík, Toml (60. Mareš), Pardubský – Pavlata, Podrazký (60. Telnar), Čermák – Engelmann (46. Volek), Stratil (70. Hurka), Bazal (70. Galuška).

Viktoria v úvodním poločasu držela balon častěji na svých kopačkách, ovšem kýžené ovoce v podobě šancí či gólů to nepřineslo. Naopak Vyšehrad se díky gólu Dominika Haška ujal vedení 1:0.

Ve druhém poločase působil náš tým aktivněji, hru rozhýbal, ale ani tentokrát se nedočkal šancí či gólu. Nejblíže gólu byli Stratil, Hurka nebo Volek, ale jejich střely nakonec gól nepřinesly.

Naopak na druhé straně mohl udeřit Vyšehrad, jeho dvě šance však kryl pohotový Řehák.