S Vyšehradem porážka 0:1

15. 7. 2017   |   fkvz.cz

Viktoria v dalším přípravném utkání prohrála s třetiligovým Slavojem Vyšehrad 0:1. Zápas rozhodl jediný gól, který vstřelil v úvodu utkání Dominik Hašek.

přát., sobota 15. 7. 2017, 10:15

FK Slavoj Vyšehrad

FK Viktoria Žižkov

1:0
1:0

Branka: 9. Hašek D. Hráno v Hostivaři (ul. Bruslařská).

FK Viktoria Žižkov: Řehák – Hašek P. (46. Šandera), Švejdík, Toml (60. Mareš), Pardubský – Pavlata, Podrazký (60. Telnar), Čermák – Engelmann (46. Volek), Stratil (70. Hurka), Bazal (70. Galuška).

Reportáž

Viktoria v úvodním poločasu držela balon častěji na svých kopačkách, ovšem kýžené ovoce v podobě šancí či gólů to nepřineslo. Naopak Vyšehrad se díky gólu Dominika Haška ujal vedení 1:0.

Ve druhém poločase působil náš tým aktivněji, hru rozhýbal, ale ani tentokrát se nedočkal šancí či gólu. Nejblíže gólu byli Stratil, Hurka nebo Volek, ale jejich střely nakonec gól nepřinesly.

Naopak na druhé straně mohl udeřit Vyšehrad, jeho dvě šance však kryl pohotový Řehák.

Ohlasy

David Vavruška (trenér FK Viktoria Žižkov): „Nepovedlo se to. První poločas jsme proflákali, hráli jsme stereotypně a prakticky jsme si nevytvořili žádnou větší šanci. Nebyli jsme v ofenzívě dostatečně nebezpeční, víceméně jsme hráli jen na držení míče. Zápasy se rozhodují ve vápně, a tam jsme skoro vůbec nebyli. Ve druhém poločase jsme to trochu rozhýbali, bylo to lepší, hráči se víc snažili, ale nic z toho nakonec nebylo, nevypracovali jsme si skoro žádné šance. Obecně to byl sterilní fotbal na držení míče, bez nápadu a invence. Bez ochoty něco vymyslet to nejde. I soupeř si vypracoval asi dvě nebo tři příležitosti ke gólu.“

AmadetUhlsportPRERibbonPražská teplárenskáCTR GroupPražský fotbalový svazVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha