Viktoriáni nezvládli závěr, Převýšov třemi góly za 13 minut zachránil remízu 4:4

5. 2. 2019 | Martin Svoboda

Tohle se nepovedlo. Mít ještě v 77. minutě třígólový náskok a pak o výhru přijít, to se opravdu nestává často. Viktorka přitom do té doby na hřišti dominovala, šlapala jak dobře zaběhnutý stroj. Měla šance, proměňovala je, skóre narůstalo. Jenže pak přišel těžko uvěřitelný závěr, ubrala z tempa a záhy poznala, co je také možné ve fotbale prohospodařit. Korunou byla závěrečná polovlastní branka po hlavičce Antla, která nakonec znamenala divokou remízu s osmi úspěšnými trefami. Trenér Sazima v tomto vloženém testu šetřil některé opory na příští zápas s Hradcem Králové, proto se na umělce v Kobylicích zapojilo do hry jen 12 hráčů. Viktoriánům nyní nezbývá nic jiného, než napravit dojem tuto sobotu ve východočeské metropoli.

přip., Zimní příprava, út 5. 2. 2019, 15:45

SK Převýšov

4:4 (1:3)

Branky: 19. Vyšehrad, 77. Korba, 80. Labík, 90. Černý - 16. a 37. Stříž, 11. Ricardo, 64. Bazal. Rozhodčí: Otava. Diváci: 40

Hrubeš - Antl, Žežulka, Rothe, Urbanec - Vieira, Halgoš, Frizoni, Stříž - Bazal, Ricardo (73. Dočekal)