Béčko prohrálo i s posledními Vršovicemi. Trenérovi došla s hráči A týmu trpělivost!

8. 9. 2018   |   Martin Svoboda

Ten, kdo si myslel, že v reprezentační přestávce bude zápas rezervního týmu s Unionem Vršovice díky posilám z áčka úplně jiné kafe, ten se šeredně mýlil. Na travnaté ploše mezi zimákem Slavie a tratí na Benešov se odehrával opět ten samý příběh z minulých kol o kostrbatém přechodu přes střed hřiště a neškodnosti ofenzívy svěřenců trenéra Švimberského.

5. kolo, sobota 8. 9. 2018, 10:30

SK Union Vršovice

FK Viktoria Žižkov "B"

1:0
0:0

Branka: 68. Kouřímský. Rozhodčí: Hradil - Tikal, Andras. ŽK: Kaiser, Minařík - Rondić, Trapanovski, Kříž. ČK: Rondić. Diváci: 70

FK Viktoria Žižkov "B": Konečný - Nguyen, Obermajer, Beňo, Kříž - Sintean, Souček, Trapanovski, Krivosheev (83. Tseber) - Duong (74. Andrle), Rondić.

Ohlasy

Josef Švimberský (trenér FK Viktoria Žižkov B): Je to pořád stejné, prohráváme stále o gól. Uděláme jednu chybu a soupeř nás potrestá. A my si moc brankových příležitostí nevytváříme. Dneska jsem čekal víc od hráčů z A týmu. Bohužel to bylo od nich odchozené, chyběla bojovnost, nasazení, vůle se prosadit. Pokud to budou tito hráči brát tak, že sem chodí za trest, tak to nikdy přínos nebude.

UhlsportRibbonVHZ-DISFORTUNAAgroEfektASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Fraposportfotbal.czMitrengaTruhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinancePencoGemerkaSEATAuto Jarov