Sedmnáctka potvrdila slibný vzestup výkonnosti suverénní výhrou nad Motorletem

11. 9. 2018   |   Redakce

Mladší dorost Viktorie Žižkov se po rozpačitém vstupu do sezony zvedá, v pražském derby jednoznačně smetl Motorlet, kterému nastřílel pět branek. „Chceme v tomto trendu i nadále pokračovat,“ říká trenér Tomáš Plucha.

5. kolo, neděle 9. 9. 2018, 12:30

FK Viktoria Žižkov

FK Motorlet Praha

5:0
3:0

Branky: 19. Mach, 35. Chaloupka, 41. Tichý, 83. Velička, 90. Barratt. Rozhodčí: Ulrich - Plzák, Burda. ŽK: Novák, Brada (MOT). Diváků: 50.

FK Viktoria Žižkov: Tvrdý – Poustecký, Kadlec, Pudil, Velička – Tichý, Schovanec (68. Žiga), Gábor – Plucha, Chaloupka (58. Barratt), Mach.

Ohlasy

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „V prvním poločase jsme dominovali jak herně, tak i soubojově. Ve druhém poločase jsme se trochu zatáhli, ve středu hřiště hrál více Motorlet a my čekali na brejkové situace, které postupem času přibývaly. Jen škoda, že jsme některé nevyřešili lépe, výsledek mohl být ještě výraznější. Každopádně po nepovedeném začátku soutěže se v posledních zápasech zlepšujeme a chceme v tomto trendu i nadále pokračovat.“

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineNovobalHotel Čechie PrahaBesancon & Company