Starší dorost veze z Motorletu jen bod, druhý ztratil v penaltovém rozstřelu

11. 4. 2018   |   Redakce

Mohli mít tři body, ale mají pouze jeden. Starší dorostenci Viktorie Žižkov doplatili na hřišti Motorletu na špatnou koncovku, kterou potvrdili i v penaltovém rozstřelu, v němž hned tři červenobílí exekutoři neuspěli.

20. kolo, neděle 8. 4. 2018, 10:00

FK Motorlet Praha

FK Viktoria Žižkov

3:2pen
2:1 (3:2 pen.)

Branky: 30. Hůlka, 40. Svoboda – 31. Krivosheev, 60. Lanc. Rozhodčí: Cichra – Hron, Pytloun. Diváci: 60.

FK Motorlet Praha: Velek - Hůlka, Šíl, Šmancl, Bedrna, Rada, Václavík, Štědrý (72. Březina), Svoboda, Michalec, Bitto (81. Krejčí).
FK Viktoria Žižkov: Dlabola – Hrubý, Mucha, Olšovský, Kaisler – Studený, Macháček, Krivosheev – Vohánka (65. Plucha), Zeman (46. Lanc), Livora.

Ohlasy

Komentář trenéra Pavla Ondračky: „Před zápasem bychom bod ze hřiště soupeře brali, nakonec jsme ale trochu zklamaní, protože v závěru jsme měli dát vítězný gól. Měli jsme tam brejkové situace, bylo jich dost, ale nedotáhli jsme to, což je škoda. Motorlet byl o něco lepší v prvním poločase, byl agresivní a zaslouženě o poločase vedl. Zase jsme si nechali dát gól ze standardky, přestože jsme v přípravě na utkání hráče upozorňovali, že to bude na menším hřišti asi největší zbraň domácích. O přestávce jsme museli v kabině zvýšit hlas, udělali změnu na hrotu a přišlo zlepšení. Do šance jsme už soupeře nepustili, zlepšili přechodovou fázi dopředu, akorát jsme dali jen jeden gól.“

MŠMTMoltenASTONSECOTruhlář a spol.Ali21Pražský fotbalový svazPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Praha