Béčko se stále trápí, porážka od Královic ho řadí mezi poslední týmy v přeboru

27. 8. 2018   |   Martin Svoboda

Rezervní tým Viktorie Žižkov se v Pražská teplárenská přeboru zatím, shovívavě řečeno, rozkoukává. Po třech zápasech se krčí na samém konci tabulky s dalšími jednobodovými týmy. Tentokrát narazil na odpor Královic, které pod vedením bývalé slávistické hvězdy Davida Kalivody porazily béčko 3:2

3. kolo, neděle 26. 8. 2018, 17:00

TJ Sokol Královice

FK Viktoria Žižkov "B"

3:2
2:1

Branky: 13. Slánský, 45. Láf, 47. Kalivoda - 24. a 75. Bazal. Rozhodčí: Kučera - Bočok, Vojáček. ŽK: Ptáček, Malík, Sus - Trapanovski, ČK: Malík (KRA). Diváci: 120

TJ Sokol Královice: Jeřábek - Nezbeda, Ptáček, Slováček, Malík - Sus, Kalivoda, Krejča, Slánský - Láf (90. Hančl), Formáček (90.+2 Dufek).
FK Viktoria Žižkov "B": Konečný - Nguyen (46. Kříž), Obermajer, Mareš, Vilotič, - Andrle (80. Saňa), Souček, Beňo, Trapanovski, - Vild (66. Tseber), Bazal.

Ohlasy

David Kalivoda (trenér TJ Sokol Královice): „Jsem hodně spokojený, vypořádali jsme se s tím velmi dobře. Mladý běhavý soupeř, doplněný zkušenými hráči. Ve druhé půli jsme si klukovinou a vyloučením Malíka zápas zkomplikovali. V deseti jsme to ale odehráli dobře. Konečně máme tři body, to by nás mělo povzbudit.”

Josef Švimberský (trenér Viktorie Žižkov B): „Po naší úvodní šanci z rohového kopu, kdy jsme ani natřikrát nedokázali dotlačit míč do branky, jsme jako v minulých zápasech inkasovali první gól. Poté jsme převzali iniciativu, vyrovnali, ale ve 45. minutě zase neuhlídali standardní situaci, kdy soupeř v klidu zpracoval, otočil se a zamířil, žádný z našich tří obránců k němu nepřistoupil a do šaten jsme tak šli se stavem 1:2. Upozorňoval jsem na začátek druhé půle, chtěli jsme rychle vyrovnat, protože soupeř fyzicky odpadal, ale hned ve 46. minutě jsme po naší chybě inkasovali třetí gól a soupeř pak bránil a hrál na rychlé brejky. Dvacet minut před koncem jsme snížili na 2:3, ale i když jsme hráli proti deseti, tak si už žádnou šanci nevytvořili. Soupeř vyhrál nezaslouženě, bylo to remízové utkání. Když ale budeme dělat takové školácké chyby, tak nemůžeme na body pomýšlet."

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital Finance