Béčko prohrálo i s posledními Vršovicemi. Trenérovi došla s hráči A týmu trpělivost!

8. 9. 2018   |   Martin Svoboda

Ten, kdo si myslel, že v reprezentační přestávce bude zápas rezervního týmu s Unionem Vršovice díky posilám z áčka úplně jiné kafe, ten se šeredně mýlil. Na travnaté ploše mezi zimákem Slavie a tratí na Benešov se odehrával opět ten samý příběh z minulých kol o kostrbatém přechodu přes střed hřiště a neškodnosti ofenzívy svěřenců trenéra Švimberského.

5. kolo, sobota 8. 9. 2018, 10:30

SK Union Vršovice

FK Viktoria Žižkov "B"

1:0
0:0

Branka: 68. Kouřímský. Rozhodčí: Hradil - Tikal, Andras. ŽK: Kaiser, Minařík - Rondić, Trapanovski, Kříž. ČK: Rondić. Diváci: 70

FK Viktoria Žižkov "B": Konečný - Nguyen, Obermajer, Beňo, Kříž - Sintean, Souček, Trapanovski, Krivosheev (83. Tseber) - Duong (74. Andrle), Rondić.

Ohlasy

Josef Švimberský (trenér FK Viktoria Žižkov B): Je to pořád stejné, prohráváme stále o gól. Uděláme jednu chybu a soupeř nás potrestá. A my si moc brankových příležitostí nevytváříme. Dneska jsem čekal víc od hráčů z A týmu. Bohužel to bylo od nich odchozené, chyběla bojovnost, nasazení, vůle se prosadit. Pokud to budou tito hráči brát tak, že sem chodí za trest, tak to nikdy přínos nebude.

FORTUNAVýchodočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinanceSEATAuto Jarov