Trenér gólmanů vychytal Viktorce postup! 42letý Václav Winter má lví podíl na úspěchu v MOL Cupu

29. 8. 2018   |   Martin Svoboda

Úžasnou brankářskou formu prokázal člen realizačního týmu Viktorie Žižkov a gólmanský trenér Václav Winter, který zaskočil mezi tři tyče v pohárovém zápase v Ústí nad Orlicí. Díky jeho skvělým zákrokům zejména ve druhé půli Viktoriáni ubránili nejtěsnější výsledek a postupují do dalšího kola.

2. kolo, středa 29. 8. 2018, 17:00

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

FK Viktoria Žižkov

0:1
0:1

Branky: 29. Mareš. Rozhodčí: Pechanec – Pfeifer, Vodrážka. ŽK: Skalický (UNO). Diváci: 880

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Jech – Lněnička, Chleboun, Kopecký (65. Skalický), Falta, Nikodém, Langer, Mory, Souček, Pazdera (59. Tichý), Kukla (45. Smejkal).
FK Viktoria Žižkov: Winter – Pardubský, Žežulka (65. Švejdík), Mareš, Vilotič - Beňo, Čermák - Sintean (45. Urbanec), Bazal, Trapanovski - Dočekal (45. Rondić).

Loading player...

Reportáž

Video: Martin Mudr

Ohlasy

Petr Mikolanda (trenér Viktorie Žižkov): Přijeli jsme sem pro postup, a ten máme. To je hlavní. V první půli jsme jasně dominovali, ve druhé začal soupeř nakopávat míče na dva vysoké hráče, a s tím se naše mužstvo muselo vyrovnat. Šesti hlavním oporám týmu jsem dal volno, i gólmanu Otáhalovi, takže do brány šel od začátku Vašek Winter. Zachytal exelentně a byl to on, který svými zákroky pomohl týmu udržet jednobrankové vítězství. Ukazuje se, že se stále drží ve skvělé formě a ve svém věku dokáže výtečné uplatnit dokonalou režii obránců před ním. Dneska byl zkrátka ve správné chvíli na správném místě.

Fotogalerie

FORTUNASECOAli21Praha 3PencoGemerka